MEIST

Oleme loonud  koostöös oma klientide ja koostööpartneritega ettevõtte, mis ei paku ainult koolitusi vaid loob  lisaväärtust nii töötajale kui asutusele. Pakume mitmesuguseid koolitusi ja praktilisi õppimisvõimalusi, mis on suunatud konkreetsetele oskustele või teadmistele. Erinevate koolituste raames pakume  töötubasid, õpiruume, seminaride seeriaid, konsultatsioone või kohandatud koolitusprogramme, mis keskenduvad spetsiifilistele valdkondadele nagu haridus, keeleõpe, tööohutus ja esmaabi, arvutiõpe ja erialased koolitused. 
9 aasta jooksul oleme olnud keeleõppe valdkonnas üks turuliidritest ja panustanud suurelt. Me korraldame kvaliteetseid eesti keele kursuseid ning sellega oleme osa Eesti riigiidentiteedi kujunemisest, suurendame ühiskonna sidusust ning vähendame nii hariduslikku kui ka sotsiaalmajanduslikku lõhestumist.
Igale koolitusele ja koostööle pakume toetavat järeltuge  ja vajadusel praktilisi kogemusi asutustes. Pakume tagasiside süsteemi, mis võimaldaks osalejatel anda tagasisidet koolituste kohta ning võimaldaks koolitusfirmal pidevalt oma programmide kvaliteeti parandada.

Lisaks võime koostööpartnerina teile luua võrgustiku või kogukonna, mis ühendab osalejaid ja võimaldab neil suhelda ning jagada kogemusi ja teadmisi omavahel ning parimate praktikate kohta.

Meie koolitusjuhid,  juhendajad ja koolitajad on oma valdkonna tunnustatud eksperdid ning omavad ulatuslikku praktilist kogemust. 

Kontaktõppele alternatiiviks  pakume veebipõhiseid koolitusi ja digitaalseid õppikogemusi, mis võimaldavad osalejatel õppida paindlikult ja kaugelt. Koolitusele saab osaleda nii terve asutusega  kui individuaalselt.

MEESKOND

Svetlana Šiškina

+372 551 4537

info@macte.ee

Direktor, projektijuht


(Tartu Ülikooli Narva Kolledž, Haridusteaduse magister, MA; TalTech mikrokraad omandamisel)

“Olen õnnelik selle üle, et Macte Täienduskoolituskeskus pälvis 2019 a. Eesti koolitusettevõtete edetabelis II koha ning on „Edukas Eesti Ettevõte.... Loe edasi

Anne Pardel

+372 525 1247

anne.pardel@macte.ee

Keeleõppe koolitusjuht
Ida-Virumaal

(Tartu Ülikooli Narva Kolledž, Haridusteaduse magister, MA)

“Olen uhke selle üle, et tänu oma mitmeaastastele töökogemustele koolitaja, projektijuhi ja arendusjuhi rollis haridusalal olen saanud väärtuslikke töö- ja elukogemusi.... Loe edasi

Aleksandra Mäesepp

+372 5550 9624

aleksandra.maesepp@macte.ee

Keeleõppe ja esmaabi koolitusjuht Harjumaal

(Sisekaitseakadeemia, Sisejulgeoleku Magistriõpe, MA)

“Olen uhke selle üle, et mul on olnud võimalus töötada ametikohal, kus sain otseselt või kaudselt ennetada õnnetusi, teha keskkonda ohutumaks

Loe edasi

Margrit Mülts

+372 5345 2671

margrit.mylts@macte.ee

Hariduskoolitused koolitusjuht, koolitaja

(Tallinna Ülikool. Haridusteaduse magister, MA; TÜ. Kaasav haridus magister omandamisel)

“Olen uhke selle üle, et mul olnud rikastav ja positiivne 20 ne aasta....


Loe edasi

Marje Meristo

+372 521 4221

marje.meristo@macte.ee

Ohutuskoolitused ja esmaabi koolitusjuht

(Tallinna Tehnikaülikool, juhtimine bakalaureus BA; TÜ andragoogika mikrokraad on omandamisel)

“Olen tänulik selle üle, et olen leidnud tee tagasi....


Loe edasi

Vladislav Jevsejev

+372 5697 4269

it@macte.ee

IT auditor

(Tallinna Tehnikaülikool, arukad süsteemid ja rakendusinfotehnoloogia bakalaureus BA; omandamisel)

“Hea meel pakkuda individuaalset lähenemist oma õppijale ....


Loe edasi