Meie missioon

Oleme loonud  koostöös oma klientide ja koostööpartneritega ettevõtte, mis ei paku ainult koolitusi vaid loob  lisaväärtust nii töötajale kui asutusele. Pakume mitmesuguseid koolitusi ja praktilisi õppimisvõimalusi, mis on suunatud konkreetsetele oskustele või teadmistele. Erinevate koolituste raames pakume  töötubasid, õpiruume, seminaride seeriaid, konsultatsioone või kohandatud koolitusprogramme, mis keskenduvad spetsiifilistele valdkondadele nagu haridus, tööohutus, keele õpe, arvutikoolitused.

Igale koolitusele ja koostööle pakume toetavat järeltuge  ja vajadusel praktilisi kogemusi asutustes. Pakume tagasiside süsteemi, mis võimaldaks osalejatel anda tagasisidet koolituste kohta ning võimaldaks koolitusfirmal pidevalt oma programmide kvaliteeti parandada.

Lisaks võime koostööpartnerina teile luua võrgustiku või kogukonna, mis ühendab osalejaid ja võimaldab neil suhelda ning jagada kogemusi ja teadmisi omavahel ning parimate praktikate kohta.

Meie koolitusjuhid,  juhendajad ja koolitajad on oma valdkonna tunnustatud eksperdid ning omavad ulatuslikku praktilist kogemust. 

Kontaktõppele alternatiiviks  pakume veebipõhiseid koolitusi ja digitaalseid õppikogemusi, mis võimaldavad osalejatel õppida paindlikult ja kaugelt. Koolitusele saab osaleda nii terve asutusega  kui individuaalselt.