School

ASUKOHT: SINU SOOVITUD KOHAS

HIND: 1200 + KM

ÕPPEMAHT: 6 akad.t

KOOLITAJA: MADLI VAHTRAMÄE

KÕNELEVAD PILDID

Igaüks meist soovib kuhugi kuuluda ning olla ühiskonna väärtuslik liige. Ühispinna leidmisele aitab kaasa võimalus oma mõtteid väljendada. Kõigile aga ei pruugi see olla lihtne, seda siis erinevatel põhjustel. Seega tuleb meil üheskoos leida sobivaid viise ja vahendeid, kuidas edukas suhtlemine ikkagi toimuda saaks. Variante on erinevaid. Üheks suurepäraseks toetavaks lahenduseks on alternatiivkommunikatsiooni üks variante – pildikeel.

Koolitusel „Kõnelevad pildid“ lükatakse ümber müüte, tutvustatakse erinevaid suhtlust toetavaid võimalusi, selgitatakse muldedamise olemust ning tehakse ka praktilisi tegevusi esmase/täiendava kogemuse saamiseks.  

Ühe koolituse kestvus on 6 akadeemilist tundi. 

Koolituse hind meeskonnale 1200 eur + KM

MADLI VAHTRAMÄE

Madli Vahtramäe on Tartu Ülikooli eripedagoogika magistrikraadiga eripedagoog, kes igapäevaselt tegutseb Tartu Lasteaed Pääsupesas tuge vajavate laste ning nende meeskondadega. Ta on toetatud suhtluse entusiast, kellele 15-aastasest tööstaažist juba viimased 7 aastat on „pildilkeel“ olnud eriti südamelähedaseks teemaks.

Praktilised kogemused annavad kinnitust, et tõenduspõhine lähenemine tegelikult ka töötab. Oma avastusi ja teadmisi vahendab ta lapsevanematele ja praegustele/tulevastele kolleegidele läbi nõustamiste, koolituste pidamise, loengute lugemise või tudengite juhendamise.

Madli üldine põhimõte on, et igaüks on eriline ning piiriks saab olla vaid taevas ja tema südamesooviks on, et igaühel oleks võimalus enda mõtteid ja ainulaadsust välja näidata talle sobival ning paljudele mõistetaval viisil.  

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!

KOOLITUSELE REGISTREERIMINE 

Pärast koolitusele registreerumist me saadame Teile kinnituskirja meilile.

NB! Kui Te ei saa kinnituskirja meilile, siis kirjutage meile info@macte.ee
Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Kontaktisik
Margrit Mülts
margrit.mylts@macte.ee
tel 5345 2671

Osalemine meekonnaga registreerumise vorm

Osaleja isikuandmed